תואר שני בספרות אנגלית

המחלקה לבלשנות וספרות אנגלית מציעה מספר אפשרויות לימוד לקראת תואר שני בספרות אנגלית: תואר שני ספרות אנגלית במסלול מחקרי הכולל תיזה, תואר שני בספרות אנגלית במסלול של לימוד מקיף ברמה גבוהה ללא תיזה, וכן לימודי תואר שני בספרות אנגלית עם דגש על כתיבה יוצרת.
 
תוכניות תואר שני ספרות אנגלית במחלקה מעניקות לסטודנטיות ולסטודנטים הזדמנות להרחיב את הידע שלהם בספרות האנגלית והאמריקנית בד בבד עם פיתוח מיומנויות כתיבה ומחקר אקדמיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
תוכנית שיינדי רודוף לכתיבה יוצרת מציעה תואר שני בספרות אנגלית בז'אנרים שונים: שירה, סיפורת, בדיוני ותרגום ספרותי.
 

מידע על הרשמה, הנחיות, אפשרויות ומסלולי תואר שני בספרות אנגלית:

מידע מקיף לגבי כל האפשרויות ומסלולי תואר שני בספרות אנגלית בבר-אילן וכן הנחיות להרשמה ללימודי תואר שני ספרות אנגלית ניתן למצוא גם באתר בשפה האנגלית.
 

לקבלת מידע נוסף בנושא תואר שני ספרות אנגלית או להרשמה ללימודי תואר שני בספרות אנגלית בבר-אילן, פנו אלינו דרך עמוד יצירת קשר או בטלפון 03-5318236/8

 

סקירת מסלולי תואר שני בספרות אנגלית במחלקה לבלשנות וספרות אנגלית בבר-אילן:

תואר שני ספרות אנגלית - מסלול עיוני ללא תיזה:

תואר שני בספרות אנגלית ללא תזה נפרש על פני שלוש שנים (או פחות, תלוי במחויבויות הנוספות שיש לכל סטודנטית או סטודנט) והוא מעניק הזדמנות ללמוד ספרות אנגלית ואמריקנית ברמה האקדמית הגבוהה ביותר ובמגוון רחב של הקשרים תיאורטיים והיסטוריים. סטודנטים במסלול המקיף ללימודי תואר שני ספרות אנגלית נהנים גם מן האפשרות הייחודית לשלב בין לימודי ספרות לבין קורסים בתרגום אנגלית ו/או בכתיבה יוצרת. מספר קורסי הבחירה במסלול לימודי תואר שני בספרות אנגלית הוא רחב ובמהלכו הסטודנטיות והסטודנטים כותבים מגוון עבודות, כחלק מדרישות המסלול.

דרישות לימודי תואר שני ספרות אנגלית במסלול המקיף הן:

 Print track requirements

תואר שני בספרות אנגלית - מסלול מחקרי עם תיזה:

תואר שני בספרות אנגלית במסלול מחקרי עם תיזה נפרש על פני 3 שנים (או פחות, תלוי בלוח הזמנים של הסטודנטים). מסלול זה פתוח בפני סטודנטיות וסטודנטים מצטיינים בכתיבה ביקורתית והוא מאפשר ללומדים בו לערוך מחקר עצמאי. הסטודנטים במסלול לימודי תואר שני ספרות אנגלית עם תיזה לומדים מספר מצומצם יותר של קורסים, בהשוואה למסלול תואר שני בספרות אנגלית ללא תיזה וכותבים את התיזה תחת פיקוח של מרצה בכיר מהפקולטה, כאשר התיזה במסלול זה יכולה לשמש כבסיס לקבלה לתוכניות תואר שלישי (PhD).

דרישות מסלול לימודי תואר שני ספרות אנגלית עם תיזה הן:

 Print track requirements

הקליקו למידע נוסף (בשפה האנגלית) על אודות לימודי תואר שני ספרות אנגלית - מסלול מחקרי עם תיזה: כאן

תואר שני בספרות אנגלית עם דגש על כתיבה יוצרת:

אם השלמתם תואר ראשון בספרות או השלמתם תואר ראשון בתחום אחר ואתם מעוניינים ללמוד בתוכנית ייחודית המשלבת בין הכשרה מעשית שנועדה לפתח ולשכלל את כישוריכם ככותבים יוצרים לבין קורסי תואר שני בספרות אנגלית ואמריקנית, תוכלו להגיש את מועמדותכם לתוכנית שיינדי רודוף - תואר שני בכתיבה יוצרת. על סגל המרצים במסלול תואר שני בספרות אנגלית עם דגש על כתיבה יוצרת נמנים כותבים שיצירותיהם ראו אור וכן כותבים עטורי פרסים, המציעים סדנאות שירה, סיפורת, עיון ותרגום ספרותי לצד סמינרים מתקדמים בספרות. מועמדות ומועמדים המעוניינים להתקבל למסלול זה נדרשים להציג תיק עבודות בשירה או בפרוזה עם בקשתם. סטודנטיות וסטודנטים שיבחרו בז'אנר התרגום הספרותי ישלבו לימודים מתקדמים בספרות אנגלית בד בבד עם סדנאות בתרגום ספרותי ועם כתיבת תיזה בתחום התרגום כפרויקט גמר.

הקליקו למידע (בשפה האנגלית) על אודות תנאי הקבלה והדרישות במסלול לימודי תואר שני בספרות אנגלית עם דגש על כתיבה יוצרת: כאן

מידע על הרשמה, הנחיות, אפשרויות ומסלולי תואר שני בספרות אנגלית:

מידע מקיף לגבי כל האפשרויות ומסלולי תואר שני בספרות אנגלית בבר-אילן וכן הנחיות להרשמה ללימודי תואר שני ספרות אנגלית ניתן למצוא באתר בשפה האנגלית.

קבלת מידע נוסף בנושא תואר שני ספרות אנגלית או להרשמה ללימודי תואר שני בספרות אנגלית בבר-אילן, פנו אלינו דרך עמוד יצירת קשר או בטלפון 03-5318236/8

יועץ המ.א.: פרופ' ויליאם קולברנר, kolbrew@mail.biu.ac.il